Product specificaties
| Wattage | 8 |
|---|---|
| Lichtkleur | 4000K |
| Kleurtemperatuur | 4000K | Koelwit |
| Kleurcode | 640 |
| Cri waarde | 60-69 | Matige kleurweergave |
| Levensduur (uur) | 8.000 |
| Lampvoet | G5 |
| Dimbaar | Niet dimbaar |
| Lengte tl buis (cm) | 29cm |
| Merk | Osram |
| Ean code | 4050300008912 |
| Fabrikantnaam | L 8W/640 FLH1 |


