De Philips CorePro LEDtube T8 1500mm 20-58W 840 vervangt de traditionele TL-D 58W buis. Door over te stappen op LEDtubes bespaart u tot wel 3 keer langer op normale TL8 buizen. De Philips LEDtube EM gebruikt in een conventioneel (EM) verlichtingsarmatuur met starter. Er word een nieuwe LED starter meegeleverd welke u moet vervangen voor de huidige. Ook is het mogelijk om de LED buizen direct op 220-240 volt aan te sluiten.
De Philips CorePro LEDtube integreert een LED-lichtbron in de vorm van een traditionele lineaire fluorescentielamp. Dankzijn zijn ontwerp & lichttechnische eigenschappen valt de ledbuis zowel qua uiterlijk en lichtbeeld bijna niet te onderscheiden van conventionele TL-verlichting.
Deze LEDtube is perfect voor toepassingen in parkeerterreinen, garages, magazijnen, koelhuizen, lichtreclame & distrubitieterreinen. Installatie is dankzij roterende eindkappen snel, eenvoudig en betrouwbaar.